یه مَیده گُیبه مُیده خویده مُیده*

خرسها و بسیاری از حیوانات ِ پشمالو به خواب ِ زمستونی فرو میرن. ولی پرتاقال همیشه به خواب بهاری فرو می ره به این صورت که در شبانه روز 2 فقط  ساعت بیداره که از گشنگی نمیره.

* ( یه مرده گربه مرده خورده مرده فقط جای "ر" ، "ی" بذارید)

این جمله ی عنوان رو اگر کسی تونست بلند ادا کنه بدون این که صداش ذره ای حالت انکر الاصواتش تغییر کنه و خدایی نکرده شبیه ژیلا جون و امثالهم بشه ، صداش رو ضبط کنه بنده بهش جایزه می دم . به عنوان تفریح می تونین از پدراتون درخواست کنین جمله رو بلند بگن .

/ 10 نظر / 12 بازدید
saeed

سلام امیدوارم که هر جا هستی موفق باشی به من هم یه سری بزن تو سایتم عکس بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیگه هست راستی نظرت رو هم در مورد سایتم بگو اگه میشه تو تبلیغاتی هم که تو سایت گذاشتم یه کلیک بکنید ممنون میشم منتظرتون هستم

ارغوان .

آقای پدر در حالیکه سیبیلهای خود را میجویدند با خشم تمام عبارت تیتر را ادا کردند ، و بنده از هیبت‌شان سر به بیابان گذاشتم . دوستان ! اگر پدری دارای ِ سیبیل دارید هرگز درخواست ِ ادای این عبارت را ازشان نکنید .

ناهید

نخواب, بیدار بمون برو سایتِ این پایینی عکس بازیگرای ایرانی و خارجی رو نگاه کن در مورد سایتش نظرتو بگو رو تبلیغاشم کلیک کن پول بریزن به حسابش ممنون میشه منتظرت هم هست به جای خواب میتونی این همه کار مفید انجام بدی. به قرعان.

ناهید

کلیک کن... تنها کلیک است که باقیست :)) چرا اگه اینو پدر ها بگن باید مشکل خاصی به وجود بیاد؟ :دی واقعاً چرا؟ :/

فرزانه

hei ba khodam tekrar mikonam hei rise miram [خنده] ehsase bachehaye 2 sale bem das dade [نیشخند]

زیگما اف

مامان بزرگ من اگه بگه خیلی جالب میشه، چون کاملا رئاله :دی

ناهید

ببین من الانم امتحان کردم, مامان و بابامو مجبور کردم حدود یه ربع اینو بگن ولی هیچ اتفاقی نیفتاد :|

خانم صفر

من صداي ضبط شده م رو الان به چه آدرسي پست كنم دقيقن ؟‌[عینک] :دي