اگر می خواهید روشنفکر شوید از همین فردا ثبت نام کنید

برنامه غذایی یک روشنفکر شکمو:

صبح ها : برشتوک با برشت

ظهر ها : ماکارونی با موراکامی

نوشیدنی ِ سالم  : جووس با جویس

سالاد: سالاد کلم بروکلی با برکلی

غذای دم دستی : یتیمچه با نیچه به همراه نان باگت با بکت

بقیه ی اوقات : موکا و کامو

پارازیت مثلا مرتبط: من چه کاره هستم یعنی ولی خوب من هم امروز توی ِ مدرسه با "کنتس مالت و کریستال" و "اسپایدر پیگ اسکیزوفرنی" سه تایی سوپ شیر و ساندویچ مرغ خوردیم .چه قدر خوب است که شخص فروتنی مثل من دو تا دوست دارد که اسمهایشان از واژه ی مقدس "ساسکروپتلو کسکوار ستفگا کسلومپگرس "هم فقط یک کم کمتر با شکوه است .

/ 21 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کنتس مالت و کریستال

دایره المعارف مکاتب ادبی به همراه زندگی نامه نویسندگان - و آشپزی ساناز به صورت ضمیمه . روشن شدن زوایای مخفی زندگی آنان که مردگانند ... تاریخ چه می گوید ؟ جویس بالاخره زن بود یا مرد ؟! ( تبلیغات شبکه پرتاقال نیوز ) الان از اون وقتاس که دلم می خواد بگم وبلاگ خوبی داری . آپم . به منم سر بزن = می شه یه مقدرام درباره زتدگی شخصی خود جویس صحبت کنید ، دلم می خواد بدونم وقتی میوه گرون شد از تره بار که اومد خونه به زنش چی گفت هووووم ؟

نیمچه

ما تا اونجایی که شنیدیم،جناب جویس از لحاظ ادبی بسیار شاخ و از لحاظ شخصیتی بسیار مزخرف بوده.ما هم از لحاظ ادبی گفتیم!وگرنه کلا خودپسندی کلا صفت بدیست و در ایز نو داوت این ایت. +جویس با ترجمه پرویز داریوش نخونید!فقط منوچهر بدیعی و صالح حسینی!پرویز داریوش انسان بدی نبوده،فقط بلد نبوده کارای خوب بکنه مثل اینکه! ++باز طبق شنیده ها،جناب جویس فقط آخر عمری یکم مرفه شده بوده...کلا پس هرروز ازین افاضات باید میکرده! +++مگه ایرلندیا میوه هم میخورن؟ ++++شبکه خبر مگه تبلیغ هم میکنه؟

نیمچه

من مگه گفتم شما چیز دیگه ای گفتین؟ یک معلم زبان داشتیم به نام دکتر علوی.همسن دکتر مصدق(اگه الآن زنده بود)...لیسانس ادبیات فارسی داشت از دانشگاه تهران و دکترای زیست شناسی از یونیورسیتی آو لاندن و دکترای انگلیسی(CPE) از کیمبریج(به تلفظ دقت کنید!).ایشون همیشه درباره ی میوه خوری خطه ی بریتانیا سخنرانی میکردند و اینکه اونجا دونه ای میوه میخورن و قاچی هندونه میخرن(مربوط به پست بالا) و یکبار ایشون یک هندونه درسته در دست میرن خونه و زن صابخونه هم داشته از توی چشمی میدیده. شب آمبولانس میاد دم خونه،ایشون با زیرشلواری میان بیرون با حسی آمیخته به شادی و ناراحتی بابت اینکه فکر میکردن زن صابخونه طوریش شده.بعد میفهمن که زن صابخونه آمبولانس خبر کرده چون فکر میکرده میخواستن "واترملون سوئسایدیشن" بکنن.(داستان فقط محض جاافتادن مفهوم آورده شده و صحتش در دست بررسیست!) این پرتقال نیوز هم باید چیز بامزه ای باشه(کنایه)

زیگما اف

ای بابا نمی شه که؛ آخه مامانم داره به یه چیز دیگه می اندیشه! (الان دارم تو رو ترورِ ادبی می کنم!)

کنتس مالت و کریستال

من این کامنت در رابطه با ایرلندی ها رو بسیار می لایکم و نویسنده را تحسین می کنم که علاوه بر تسلط بر ادبیات و زندگی شخصی و عمومی نویسندگان ، درجغرافیا و مردم شناسی هم دستی دارند . (مراعات نظیر - لف و نشر ) پرتقال (!!) نیوزو نیدونم ولی پرتاقال نیوز چیز بامزه ای می باشیَد . (کنایه - جناس ناقص )

نیمچه

بـــــَــــسّه... قبول نیست دیگه.بامزه شد

کنتس مالت و کریستال

بسیار خووووب ، بلکه ما هم نخوایم هی بیایم از مواضع آرایه های ادبی و تره بار و ایرلندیا دفاع کنیم[خمیازه]

نیمچه

پس به خودم تبریک میگم که برای اولین بار تونستم که "بامزه تر"ش نکنم[نیشخند]

چی بگم

تو م3 اینکه حالت خوب نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!! شوخیدماااااااااااااااااااااااا[نیشخند]

آیلین

شما خیلی با کلاسین ؟؟ [ناراحت] خوب....من اصن های کلس نیسم اخه..همش نون بربری دوس میدارم با پنیر ... حالا چه کنم ؟ [نگران]